Krepšelis “Liqui Moly Diesel Ruß Stop PRIEDAS Į DIZELINĮ KURĄ 250ml” - įdėtas į krepšelį
Liqui Moly Boots-Diesel PRIEDAS Į DIZELINĮ KURĄ LAIVAMS 1L
Code: 1008
LIQUI MOLY BOOTS DIESEL ADDITIV – laivų variklių priedas į dyzelinį kurą turintis itin aktyvių biocidų, kurie pasižymi itin stipriu poveikiu prieš bakterijas, puvėsius bei nuosėdas. Šis produktas yra išbandytas stambiausių laivų variklių gamintojų.
Valo degalų sistemą ir purkštukus. Palengvina variklio paleidimą, sumažina variklio skleidžiamą garsą. Apsaugo visą kuro sistemą nuo korozijos ir pagerina degalų padavimo savybes. Geresnis kuro purškimas ir švarūs purkštukai taupo degalus, užtikrina geresnį degimą ir sumažina žalos riziką.
Sukurtas sumažinti suodžius ir panaikinti dyzelinio variklio išmetamus juodus dūmus. Priemonė išlaiko variklius ir purkštukus švarius. Apsaugo purkštuko antgalius ir užkerta kelią korozijai. Tinkamas visiems dyzelinu varomiems automobiliams, ypatingai krovininiams, sunkvežimiams, autobusams.