Apie mus

Veikla

Esame stipri autodalių parduotuvė, kuri Jums gali pasiūlyti mažmeninę ir didmeninę prekybą naujomis detalėmis, skirtomis lengviesiams automobiliams įskaitant hibridinius automobilius ir elektromobilius. Dirbdami su mumis, būsite garantuoti dėl geriausio kainos ir kokybės santykio, optimaliausios sertifikuotų variantų pasiūlos, papildomų nuolaidų ar akcijinių pasiūlymų, pritaikytų būtent Jums.
Mes teikiame naujas, kokybiškas automobilių detales, kurioms yra suteikiamos gamintojo garantijos. Automobilių detalės ir kitos auto prekės gaunamos iš patikimų gamintojų ir tiekėjų, turinčių kokybės sertifikatus. Prekiaujama tiek originaliomis automobilių dalimis, tiek jų analogais.

Tinklapis

Tinklapis hibdeta.lt užtikrina aukštą kokybę, geriausias kainas ir pirmarūšį aptarnavimą. Tinklapyje hibdeta.lt jūs rasite daugybę automobilių dalių ir produkcijos.
Protingos paieškos sistemos dėka, jūs vos per kelias sekundes rasite filtrus, sankabas, pagrindinio diržo komplektus, kėbulo detales, elektrininius komponentus, valytuvus ir daugelį kitų automobilio dalio. Mes stengiames išlaikyti kuo geresni kainos-kokybės santykį, Jūs patys galite, bet kada įsitikinti. Tiesiog užėję į hibdeta.lt tinklalapį, apžiūrėkite mūsų asortimentą ir paskambinkite mums pasikonsultuoti asmeniškai jei negalite išsirinkti ar nerandate reikiamos detalės. Mūsų kvalifikuotas personalas patars jums dėl dalių pasirinkimų ir padės priimti tinkamiausią sprendimą.

Pas mus galite įsigyti:

  • Lengvujų automobilių dalis;
  • Motociklų dalis;
  • Sunkvežimių dalis;
  • Hibridinių automobilių dalis;
  • Elektromobilių dalis;
  • Krovimo stoteles elektromobiliams;
  • Aksesuarus ir priedus hibridiniams automobiliams;
  • Aksesuarus ir priedus elektromobiliams.

Prekių pristatymas:

Pristatome dalis visoje Europoje

Pretenzija

Jei kada nors likote nepatenkinti, apsipirkę pas mus, prašome pranešti mums asmeniškai. Taip pat jei jūs radote kažką, kas,
Jūsų nuomone, turėtų būti mūsų parduotuvėje, nesikuklinkite ir leiskite mums žinoti. Jūsų pasitikėjimas leidžia mums tobulėti.