ANTIFREEZE G12/G12+ -35C 1l.

Code: ANTIFREEZE AD -35C G12/G12 RED 1L
Akcija!

Raudonas aušinimo skystis G12/G12

Šiuolaikiškas, ilgaamžis aušinimo skystis, skirtas lengvųjų ir krovininių automobilių, autobusų variklių aušinimui. Jame nėra boratų, fosfatų, silikatų, aminų, nitritų ar nitratų. Antikorozinių priedų derinys atitinka tarptautinius standartus.

G12/G12  antifrizas su karboksilatinių priedų paketu, tai yra pagamintas organinių karboksirūgščių pagrindu. Atitinka standartą VW TL 774 D ir ženklinamas užrašu OAT („Organic Acid Technology“– organinių rūgščių technologija). Spalva – dažniausia raudona. G12 ir jo atmainų eksploatavimo trukmė – iki penkerių metų. Ji iš dalies priklauso nuo priedų savybių ir iš dalies nuo to, kad karboksilatiniai inhibitoriai ne taip sparčiai praranda savo pirmines savybes. Paprasčiau tariant, silikatai padengia paviršių vientisine plėvele, o karboksilatai reaguoja tik tose vietose, kur susidaro korozijos židiniai. Taip pat rinkoje galima įsigyti ir vadinamųjų hibridinių antifrizų („Hybrid Organic Acid Technology“– hibridinė organinių rūgščių technologija), kurių sudėtyje yra ir karboksilatinių, ir, pavyzdžiui, silikatinių inhibitorių.

 4.00

Turime
100% Originali ir kokybiška

Aprašymas

Raudonas aušinimo skystis G12/G12+

Šiuolaikiškas, ilgaamžis aušinimo skystis, skirtas lengvųjų ir krovininių automobilių, autobusų variklių aušinimui. Jame nėra boratų, fosfatų, silikatų, aminų, nitritų ar nitratų. Antikorozinių priedų derinys atitinka tarptautinius standartus.

G12/G12+  antifrizas su karboksilatinių priedų paketu, tai yra pagamintas organinių karboksirūgščių pagrindu. Atitinka standartą VW TL 774 D ir ženklinamas užrašu OAT („Organic Acid Technology“– organinių rūgščių technologija). Spalva – dažniausia raudona. G12+ ir jo atmainų eksploatavimo trukmė – iki penkerių metų. Ji iš dalies priklauso nuo priedų savybių ir iš dalies nuo to, kad karboksilatiniai inhibitoriai ne taip sparčiai praranda savo pirmines savybes. Paprasčiau tariant, silikatai padengia paviršių vientisine plėvele, o karboksilatai reaguoja tik tose vietose, kur susidaro korozijos židiniai. Taip pat rinkoje galima įsigyti ir vadinamųjų hibridinių antifrizų („Hybrid Organic Acid Technology“– hibridinė organinių rūgščių technologija), kurių sudėtyje yra ir karboksilatinių, ir, pavyzdžiui, silikatinių inhibitorių.

Rekomendacija:

Antifrizą rekomenduojama keisti kas 1–3 metus (priklauso nuo ridos).

Automobilių gamintojų patvirtinimas:

FORD (WSS-M97B44-D), MAN (MAN 324-SNF), Mercedes-Benz (DBL 7700.20, puslapis 325.3), MTU (MTL 5048), Porche (techninė informacija), VW / Audi / Seat / Skoda TL 774-D / F)

Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputi skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu Mob 1: +370 602 90071; Mob 2: +370 602 90052 arba el. paštu [email protected], pagarbiai auto dalių parduotuvė Kaune, Lietuvoje UAB HibDeta.

Papildoma informacija

Gamintojas

Produktas

Spalva

Talpa

Tipas

,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “ANTIFREEZE G12/G12+ -35C 1l.”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *