Liqui Moly mtx Vergaser-Reiniger, karbiuratoriaus valiklis

Code: 5100

“Preparatas karbiuratoriaus valymui iš vidaus”išvalo nešvarumus iš karbiuratoriaus, nuo vožtuvų, uždegimo žvakių ir ypatingai iš degimo kamerų. Palaiko švarą variklio viduje, tuo pačiu sumažina benzino sąnaudas ir kenksmingų medžiagų išsiskyrimą degant benzinui. Išbandytas varikliams su turbinomis ir katalizatoriais. Užtikrina išmetamų dujų charakteristikas, atitinkančias CO2 patikrinimų reikalavimus. Saugo variklį ir baką nuo korozijos net nenaudojant automobilio ilgą laiką.

 5.36

Neturime

100% Originali ir kokybiška

Aprašymas

Liqui Moly mtx Vergaser-Reiniger. Preparatas karbiuratoriaus valymui iš vidaus, išvalo nešvarumus iš karbiuratoriaus, nuo vožtuvų, uždegimo žvakių ir ypatingai iš degimo kamerų. Palaiko švarą variklio viduje, tuo pačiu sumažina benzino sąnaudas ir kenksmingų medžiagų išsiskyrimą degant benzinui. Išbandytas varikliams su turbinomis ir katalizatoriais. Užtikrina išmetamų dujų charakteristikas, atitinkančias CO2 patikrinimų reikalavimus. Saugo variklį ir baką nuo korozijos net nenaudojant automobilio ilgą laiką.

Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputi skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu Mob 1: +370 602 90071; Mob 2: +370 602 90052 arba el. paštu [email protected], pagarbiai auto dalių parduotuvė Kaune, Lietuvoje UAB HibDeta.

Papildoma informacija

Gamintojas

Produktas

Produkto paskirtis

Talpa

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Liqui Moly mtx Vergaser-Reiniger, karbiuratoriaus valiklis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *