Liqui Moly MOTORCLEAN, variklio valymui iš vidaus

Code: 1019

Preparatas variklio plovimui labai efektingi valymo priedai ištirpina šlamą ir laką, suriša kietas daleles ir skystus užteršimus. keičiant alyvą visa tai išpilama kartu su sena alyva.

 13.04

Neturime

100% Originali ir kokybiška

Aprašymas

Liqui Moly MOTORCLEAN. Preparatas variklio plovimui labai efektingi valymo priedai ištirpina šlamą ir laką, suriša kietas daleles ir skystus užteršimus. Keičiant alyvą visa tai išpilama kartu su sena alyva. Po tokio praplovimo nauja alyva atskleidžia visas savo efektyvias savybes: variklis vėl atgauna ankstesnę galią, susidėvi mažiau, optimizuojamos išmetamųjų dujų charakteristikos, užkertamas kelias nepakankamam su-tepimui.

Naudojimas: pilamas į šiltą variklinę alyvą prieš ją keičiant. mažd. po 10 min. variklio darbo tuščioje eigoje išleisti seną alyvą, pakeisti filtrą ir įpilti naują alyvą. 500 ml preparato pakanka varikliams su alyvos talpa iki 5 litrų. Tinka visiems benzininiams ir dyzeliniams varikliams, su ar be turbo įputimo ir katalizatorium. suderinamas su visomis variklių alyvų rūšimis.

Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputi skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu Mob 1: +370 602 90071; Mob 2: +370 602 90052 arba el. paštu [email protected], pagarbiai auto dalių parduotuvė Kaune, Lietuvoje UAB HibDeta.

Papildoma informacija

Gamintojas

Produktas

Produkto paskirtis

Talpa

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Liqui Moly MOTORCLEAN, variklio valymui iš vidaus”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *