Liqui Moly GEARPROTECT, transmisijos apsaugai

Code: 1007

Preparatas ilgalaikei pavarų dėžės apsaugai, tai naujausias pilnai sintetinis priedas ,skirtas mechaninių ,pagalbinių ir galinio tilto, pavarų dėžių apsaugai nuo dilimo.

 28.85

Neturime

100% Originali ir kokybiška
Sertifikuotas

Aprašymas

Preparatas ilgalaikei pavarų dėžės apsaugai, tai naujausias pilnai sintetinis priedas ,skirtas mechaninių ,pagalbinių ir galinio tilto, pavarų dėžių apsaugai nuo dilimo. Dėl trinties mažinimo pavarų dėžė dirba tyliau ir tolygiau,tarnauja ilgesnį laikotarpi, užtikrinamas pavarų minkštesnis perjungimas. Išlygina krumplių nelygumus ir padidina galią. Preparatas ilgalaikio poveikio iki 100.000 km ridos. Netinka naudoti pilnai automatinėse pavarų dėžėse ir dėžėse su užsiblokuojančiu diferencialu .80 ml priedo užtenka 2 litrams transmisines alyvos. Galima pilti, bet kuriuo metu, ypač patartina po transmisines alyvos keitimo.

Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputi skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu Mob 1: +370 602 90071; Mob 2: +370 602 90052 arba el. paštu [email protected], pagarbiai auto dalių parduotuvė Kaune, Lietuvoje UAB HibDeta.

 

Papildoma informacija

Gamintojas

Produktas

Produkto paskirtis

Talpa