SONAX POLISH&WAX MĖLYNOS SPALVOS POLIROLIS SU VAŠKU 250ml

Code: 296241

Tai – spalvotas polirolis su vašku. Polirolio buteliuko spalva atitinka polirolio spalvą. Spalvos pigmentas užmaskuoja smulkius įbrėžimus, atstato dažų spalvą ir suteikia spindintį blizgesį. Vieno ciklo metu valo, poliruoja ir suteikia apsaugą dažytiems paviršiams.

 6.99

Turime

Aprašymas

NAUDOJIMAS:

Nuplaukite automobilį su šampūnu. Kempinėle ar minkšta servetėle paskirstykite polirolį nedideliame plote. Nedelsiant nupoliruokite, nestipriai spaudžiant. Nuvalykite polirolio likučius švelnia servetėle. Nenaudokite produkto tiesioginėje saulėkaitoje ar ant įkaitusio transporto priemonės paviršiaus. Saugokite nuo užšalimo. Prieš naudojant polirolį, plastikines ir gumines detales nuvalykite polimerinių dangų valikliu, kad būtų lengviau nuvalyti polirolio likučius.

Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputi skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu Mob 1: +370 602 90071; Mob 2: +370 602 90052 arba el. paštu [email protected], pagarbiai auto dalių parduotuvė Kaune, Lietuvoje UAB HibDeta.

Papildoma informacija

Gamintojas

Produktas

Produkto paskirtis

Talpa

Spalva1