SONAX CC36 ILGALAIKĖ KERAMINĖ KĖBULO APSAUGINĖ DANGA

Code: 236941

SONAX CC36 keraminė automobilio kėbulo danga, tai analogų rinkoje neturintis produktas dėl savo tvirtumo, elastingumo bei atsparumo. SONAX tvirtina, kad ilgaamžiška kėbulo danga gali būti tik elastinga, todėl SONAX CC36 yra vienintelė tokia rinkoje.

Tai – ilgalaikė apsauginė kėbulo danga, kieta kaip stiklas, bet taip pat ir eleastinga su išskirtiniu atsparumu UV spinduliams ir chemikalams, taip pat ir agresyviam aplinkos poveikiui, tokiam kaip kelio druska, derva ir gatvių industriniai teršalai.

Tai – profesionalus Nano technologijos pagrindu pagamintas kėbulo hermetikas. Apsaugo standartinius, „metalllic“ ir įbrėžimams atsparius dažus ypač blizgia, permatoma ir ypatingai kieta danga, pagaminta iš silikatinių nano dalelių. Intensyviai atšviežina spalvą, pasižymi purvą atstumiančiu poveikiu ir suteikia ilgalaikį lotoso efektą. Priklausomai nuo dažyto paviršiaus būklės SONAX PROFILINE Keraminė danga CC36 suteikia apsaugą ir blizgesį, išliekantį iki 36 mėnesių (su metiniais serviso intervalais)

Privalumai:

Mažiau pastangų priežiūrai dėl „Lengva nuvalyti“ efekto.

Neįtikėtinai gilus blizgesys su įspūdingu spalvos intensyvumu.

Prailgina dažytų paviršių eksploatacijos laiką ir taip stipriai prisideda prie automobilio vertės išsaugojimo.

Neturinti fluoro savo sudėtyje – nekenkia sveikatai.

Pirmoji ir analogų neturinti elastinga kėbulo danga rinkoje.

 79.89

Turime

Aprašymas

Naudojimas:

Kruopščiai nuplaukite transporto priemonę ir pašalinkite visus paviršiaus nešvarumus. Tada nupoliruokite dažytą paviršių poliravimo mašinėle iki spindesio be jokių hologramų.

 

Priemonės padengimas – 1 žingsnis:

Prieš padengiant danga, paviršius turi būti visiškai švarus. Tam apipurkškite nupoliruotą paviršių paruošiamąja priemone (LACK PREPARE) ir po to kruopščiai šluoste nuvalykite liekanas.

Atidarykite bazinės dangos (Basecoat) buteliuką.

Užpurkškite šiek tiek produkto ant baltos kempinės (Nr.1) pusės ir kryžminiais judesiais, plonai padenkite priemone paviršių. Jautriems paviršiams taip pat naudokite rinkinyje esančią pilką mikropluošto šluostę, apvyniodami ja kempinę (įsitikinkite, kad nebūtų jokių raukšlių ) Visuomet priemones denkite ant paviršių dalimis ( apytiksliai ½  m² ) kryžmine seka.

Leiskite trumpam nudžiūti (30sek.-1min.)  ir, naudodami švarią, minkštą mikropluošto šluostę atsargiai be dryžių nuvalykite.

Taip padenkite visus paviršius. Pabaigę, leiskite priemonei veikti apie 1 valandą.

Pastaba: padengti paviršiai neturėtų būti liečiami ar šlapinami.

Priemonės padengimas – 2 žingsnis:

Praėjus valandai nuo padengimo baziniu sluoksniu (BASECOAT), galima pradėti Blizginamosios priemonės (GLOSSCOAT) padengimą.

Pradėdami nuo tos pačios vietos, ant kurios pradėjote dengti bazinę dangą, užpurkškite šiek tiek priemonės ant kempinės (Nr.2) baltos pusės ir tolygiai kryžminiais judesiais paskirstykite priemonę ant visų paviršių. Padengus priemonę, jos perteklių nuvalykite mikropluošto šluoste.

Automobilį palikite bent 2val prieš eksplotavimą!

Plauti automobilį plovykloje tik po savaitės!

Naudoti automobilio plovimui tik neutralaus ph ploviklius, šampūnus!

Rinkinio buteliukų talpos:

Basecoat – 75ml;

Glosscoat – 60ml;

Prepare – 100ml.

Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputi skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu Mob 1: +370 602 90071; Mob 2: +370 602 90052 arba el. paštu [email protected], pagarbiai auto dalių parduotuvė Kaune, Lietuvoje UAB HibDeta.

Papildoma informacija

Gamintojas

Produktas

Produkto paskirtis