SONAX AUTOMOBILIŲ ORO KONDICIONAVIMO SISTEMOS VALIKLIS 150ml

Code: 323100

Drėgmė, esanti automobilio oro kondicionavimo sistemoje, yra ideali terpė veistis nepageidaujamiems mikroorganizmams. Ši priemonė naikina nemalonius kvapus. Išvengiama brangaus remonto automobilių servise. Ventiliacijos sistema yra apsaugoma nuo kvapų formavimosi ir naikinami jau esantys nemalonūs kvapai. Rekomenduoja naudoti reguliariai.

 7.09

Neturime

100% Originali ir kokybiška

Aprašymas

Naudojimas:

Papurtykite buteliuką. Paleiskite automobilio variklį ir nustatykite kondicionieriaus maksimalų vidinės oro cirkuliacijos režimą. Sėdynę ir atlošą pastumkite į priekį. Laikant buteliuką toliau nuo savęs, paspauskite mygtuką iki jis užsifiksuos ir padėkite buteliuką ant galinio kilimėlio. Išlipkite iš automobilio. Po 15min. išjunkite automobilio variklį, atidarykite visas dureles automobiliui išvėdinti. Jei reikia, pašalinkite priemonės likučius nuo sėdynių ir kilimėlių. Panaudotą priemonės buteliuką išmeskite.

Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputi skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu Mob 1: +370 602 90071; Mob 2: +370 602 90052 arba el. paštu [email protected], pagarbiai auto dalių parduotuvė Kaune, Lietuvoje UAB HibDeta.

Papildoma informacija

Gamintojas

Produktas

Naudojimo būdas

Produkto paskirtis

Talpa