Liqui Moly purškiamas vario tepalas 250ml

Code: 1520

Tai – specialus, atsparus karščiui ir aukštam slėgiui universalaus naudojimo tepalas. Geriausiai tinka girgždėjimo šalinimui ir diskinių stabdžių sistemų remontui, taip pat – srieginių sujungimų, skiriamųjų paviršių, kompresorių ir turbinų varžtų, išmetamųjų dujų sistemų, šilumokaičių varžtų, uždegimo žvakių sriegių ir pan. sutepimui. Naudojimo temperatūros diapazonas: nuo -30C iki 110C

 5.99

Neturime

1-3 dienos Pristatymas
100% Originali ir kokybiška

Aprašymas

Tai – specialus, atsparus karščiui ir aukštam slėgiui universalaus naudojimo tepalas. Geriausiai tinka girgždėjimo šalinimui ir diskinių stabdžių sistemų remontui, taip pat – srieginių sujungimų, skiriamųjų paviršių, kompresorių ir turbinų varžtų, išmetamųjų dujų sistemų, šilumokaičių varžtų, uždegimo žvakių sriegių ir pan. sutepimui. Naudojimo temperatūros diapazonas: nuo -30C iki 110C.

Rekomenduojama dujų išmetimo kolektorių, duslintuvų, važiuoklės detalių, stabdžių sistemų srieginiams sujungimams.

Naudojimas:
Prieš naudojant stipriai pakratyti.

Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputi skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu Mob 1: +370 602 90071; Mob 2: +370 602 90052 arba el. paštu [email protected], pagarbiai auto dalių parduotuvė Kaune, Lietuvoje UAB HibDeta.

Papildoma informacija

Gamintojas

Produktas

Naudojimo būdas

Produkto paskirtis

Talpa