Liqui Moly antifrikcinis preparats

Code: 1614

Tai yra puikus anti-frikcinis preparatas visiems judantiems mechanizmams. Jis įsiskverbia net į pačius glaudžiausius sujungimus, apsaugo nuo korozijos ir oksidacijos, sustabdo prasidėjusį rūdijimą, atskiria rūdis,  greitai patenka į trinties vietą ir užtikrina mažą mechanizmų trintį MoS2 (molibdeno disulfido) dėka, šalina girgždesį ir ilgai išlaiko judančių detalių judėjimo lengvumą. Neutralus plastmasės, lako, metalo atžvilgiu.

 3.99

Neturime

1-3 dienos Pristatymas
100% Originali ir kokybiška

Aprašymas

Liqui Moly antifrikcinis preparats. Tai yra puikus anti-frikcinis preparatas visiems judantiems mechanizmams. Jis įsiskverbia net į pačius glaudžiausius sujungimus, apsaugo nuo korozijos ir oksidacijos, sustabdo prasidėjusį rūdijimą, atskiria rūdis,  greitai patenka į trinties vietą ir užtikrina mažą mechanizmų trintį MoS2 (molibdeno disulfido) dėka, šalina girgždesį ir ilgai išlaiko judančių detalių judėjimo lengvumą. Neutralus plastmasės, lako, metalo atžvilgiu.

Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputi skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu Mob 1: +370 602 90071; Mob 2: +370 602 90052 arba el. paštu [email protected], pagarbiai auto dalių parduotuvė Kaune, Lietuvoje UAB HibDeta.

Papildoma informacija

Gamintojas

Produktas

,

Naudojimo būdas

Produkto paskirtis

Talpa