Parduotuvės adresas: Lietuva, Kaunas, Garšvės g. 3A
Parduotuvės adresas: Lietuva, Kaunas, Vandžiogalos pl. 11
+370 602 90071
+370 602 90052

ZF SACHS performance sankabos dalys

SACHS Performance Clutch

“SACHS Performance” sankabos yra geriausias pasirinkimas reikliems vairuotojams. Puiki kokybė garantuoja nepamirštamą vairavimo patirtį su maksimalia dinamika – rekomenduojama patobulintiems automobiliams.

“Sachs Performance” sankabos suteikia stabilumo ir didesnį perduodamą sukimo momentą, yra ilgaamžės ir turi aukštą šiluminę varžą.

Pagrindinis skirtumas tarp sportinės ir standartinės serijos sankabos komplektų yra skirtinga jų masė. Standartinės sankabos komplektas sukurtas norint užtikrinti aukščiausią patogumo lygmenį, ko pasekoje atsiranda pagrindinis trūkumas – sankabos komplektas tampa sunkus. Didelė masė atsispindi mažesniu variklio paklusnumu ir automobilio akceleracija. Tuo tarpu sportinės sankabos sukurtos taip, jog būtų užtikrinta mažiausia įmanoma komplekto masė ir taip pasiekiama maksimali automobilio akceleracija.

Didesnis našumas ir sukimo momentas gali būti pasiektas per automobilio galios kėlimo nustatymus. Dėl šios priežasties padidėja apkrova varikliui, sankabai, pavarų dėžei.  Transporto priemonėse su pakelta galia arba transporto priemonėms su turbokompresoriais ir “supercharderio” modifikacijomis, sukurtos SACHS performance sankabos.

“ZF SACHS” projektuoja ir gamina diafragmines spyruokles ir visus svarbiausius “SACHS Performance” sankabos komponentus, kad pasiektų maksimalų našumą. Sankabos surenkamos rankomis. Tai garantuoja aukščiausios kokybės pritraukimo apkrovą ir atleidimo charakterines savybes.

Krepšelis Produktas ištrintas Gražinti
  • Nėra prekių krepšelyje