Parduotuvės adresas: Lietuva, Kaunas, Garšvės g. 3A
Parduotuvės adresas: Lietuva, Kaunas, Vandžiogalos pl. 11
+370 602 90071
+370 602 90052

Ekspertai pataria

Ilgametę patirtį automobilių dalių, bei remonto versle turintys ekspertai pateikė keletą paprastų patarimų, kaip sutaupyti nuolat prižiūrint savo automobilį.

1. Planuokite automobilio remontą iš anksto!
1.1 Už skubų remontą, greitą dalių pristatymą mokėsite brangiau.

2. Pirkite automobilių dalis kitur nei remontuojate automobilį.
2.1 Perkant automobilio dalis servise dažnai taikomas didesnis antkainis. Jei servisas dalis užsako ir atsiveža patys, kaina išauga taip pat. Pirkdami detales internetu arba specializuotoje parduotuvėje (pvz. www.hibdeta.lt) galite sutaupyti iki 30 – 40% detalių kainos.

3. Patariame remontą vykdyti dviem etapais:
3.1 Iš anksto nustatyti gedimus, kas pusę metų arba kas sezoną, atvykti i servisą profilaktiniam patikrinimui.
3.2 Gavus susidėvėjusių dalių sąrašą, rekomenduojame pasidomėti, kokio gamintojo dalys būtų optimaliausios bei, kur geriausia jas įsigyti. Jei nenorite ar negalite to padaryti, siūlome kreiptis į specializuotus, patikimus ekspertus.

4. Nusprendę remontuoti automobilį įsitikinkite, kad remontas tikrai yra reikalingas.
4.1 Jei yra galimybė patikrinkite automobilį keliuose servisuose, gautus rezultatus palyginkite;
4.2 Dalyvaukite patikroje patys;
4.3 Prašykite, kad Jums parodytų, kuri detalė yra susidėvėjusi. Pamatę senąją detalę, naują nusipirksite greičiau.

5. Neeksploatuokite techniškai netvarkingo automobilio!
5.1 Eksploatuojant automobilį su nusidėvėjusia viena ar keliomis dalimis, greičiau pradeda dilti ir kitos. Netvarkingai šviečiantys žibintai ar nusidėvėjusios padangos kelią pavojų Jums, ir jūsų artimiesiems bei aplinkiniams!!

6. Pirkdami tik kokybiškas dalis – visada sutaupote.
6.1 Ne visada brangiausia prekė yra kokybiškiausia, tad prieš perkant verta pasidomėti konkrečios detalės gamintojais, pagaminimo vieta, gaminio populiarumu tarp klientų.
6.2 Patariame tapti lojaliu klientu Jums patikusioje parduotuvėje, kadangi nuolatos apsipirkdami toje pačioje parduotuvėje gausite didesnę nuolaidą norimoms prekėms įsigyti bei sulauksite profesionalios pagalbos.

7. Būkite saugūs ir saugokite kitus.

7.1 Žiema – negailestinga pakabai. Patartina pasitikrinti automobilio pakabos, šarnyrų bei amortizatorių laisvumą, nes kelio danga bei į ledą sušalęs sniegas labai kenkia šioms automobilių dalims.
7.2 Žiemos periodu stabdžių sistema dirba intensyviausiai. Patartina pasitikrinti stabdžių kaladėlių, diskų nusidėvėjimą bei stabdymo tolygumą ir efektyvumą. Taip pat patartina nepamiršti pakeisti stabdžių skysčio, kadangi jo ypatinga savybė yra iš aplinkos absorbuoti vandenį. Laikui bėgant stabdžių skystis praranda savo savybes, kurio pasakoje gali sugadinti darbinį stabdžių cilindro paviršių. Nepamirškite patikrinti stabdžių žarnelių būklės, nes nuo šalto oro jos gali imti trūkinėti.
7.3 Žiema didžiausias priešas dirželiams, gumoms ir vamzdeliams. Pastebėjus įtrūkimus ar pratekėjimus, tas dalis būtina pakeisti. Taip išvengsite rimtų techninių problemų.
7.4 Pavasario periodu geras metas pasikeisti filtrus ir alyvą. Rekomenduojama pakeisti kuro, oro, taipogi salono filtrus, kad kvėpuotumėte šviežiu oru. Taip pat rekomenduojama seną žiemos alyvą pakeisti nauja.
7.5 Geras matomumas užtikrina Jūsų saugumą. Todėl svarbiausia, kad priekinis stiklas visada būtų švarus. Visa tai suteikia geri stiklų valytuvai, tačiau žiemos periodu jie nusidėvi labiausiai.
7.6 Būtina užtikrinti tinkamą variklio aušinimą. Patikrinkite aušinimo sistemą, jos sandarumą bei aušinimo skysčio lygį. Jei trūksta aušinimo skysčio – būtinai papildykite.
7.7 Padangų keitimasis – pats svarbiausiais darbas pavasario pradžioje. Žieminės padangos yra gaminamos iš minkštesnės medžiagos, todėl šiltu oru jos greičiau dyla, ko pasakoje ant kietos asfalto dangos jos pradeda slysti, o visa tai kelia grėsmę eismo ir, aišku, mūsų visų saugumui.

Hibdeta.lt susikūrė norint padėti žmonėms, nesidomintiems apie automobilių kūrimo planus, sužinoti naujausias tendencijas automobilių rinkoje, padėti suprasti, bei nebijoti priimti naujovių, įgyti Jūsų pasitikėjimą už atliktus darbus, bei tobulėti kartu su savo klientais.

Pagarbai Jūsų Hibdeta.lt komanda.

Krepšelis Produktas ištrintas Gražinti
  • Nėra prekių krepšelyje